Kontakt oss

Kontakt oss2020-09-11T13:39:21+02:00

Om oss

Hoppanlegget i Vikersund styres av to enheter.

Stiftelsen Vikersund hoppsenter er eier og står for den daglige driften av anlegget. De står også for utleie av haller, vingen, og styrer kantinen i Flying Team Vikersund hallen.

Flying Team Vikersund AS står for alt relatert til hopprenn som arrangeres i Vikersund.

Kontakt oss

Ansatte

Per Bergerud
Per BergerudDaglig leder SVH Drift AS

Tlf: (47) 482 42 628
Epost: per@vikersund.no

Bjørn Espen Hovde
Bjørn Espen HovdeDaglig leder Stiftelsen Vikersund Hoppsenter

Tlf: (47) 900 23 870
Epost: beh@vikersund.no

Tone Kjemperud Kristiansen
Tone Kjemperud KristiansenDaglig leder Flying Team Vikersund AS

Tlf: (47) 913 61 582
Epost: tone@vikersund.no

Ine Finsrud
Ine FinsrudSalgs- og markedssjef Flying Team Vikersund AS

Tlf (47) 918 812 07
Epost: ine@vikersund.no

Ole Martin Davidsen
Ole Martin DavidsenKokk

Tlf.: (47) 486 04 376
Epost: kroa@vikersund.no

Hege AskheimAssistent i Skiflyvningskroa

Tlf. (47) 32 78 18 00

Rune BraathenVaktmester

Tlf. (47) 901 62 233
Epost: rune@vikersund.no

Jon Børre KristoffersenVaktmester

Tlf. (47) 917 16 187
Epost: jonb@vikersund.no

Kontaktpersoner Raw Air Vikersund 2020
/Organisasjonskomitè

Ledelsen

Leif Arne Berget
Leif Arne BergetPresident

Tlf: (47) 464 30 441
Epost: president@vikersund.no

Wenche Backe
Wenche BackeVisepresident

Tlf: (47) 416 597 07
Epost: wenche.backe@outlook.com

Tone Kjemperud Kristiansen
Tone Kjemperud KristiansenGeneralsekretær

Tlf: (47) 913 61 582
Epost: tone@vikersund.no

Dag Drolsum
Dag DrolsumStyreleder i Flying Team Vikersund AS

Tlf: (47) 901 799 61
Epost: dag@nst.no

Ine Finsrud
Ine FinsrudSalgs- og markedssjef

Tlf (47) 918 812 07
Epost: ine@vikersund.no

Håkon Aune
Håkon AunePressesjef

Tlf (47) 980 614 53
Epost: hakon@vikersund.no

Avdelingsledere

Morten Laache
Morten LaacheOperasjonsjef

Tlf: (47) 909 59 797
Epost: morten.laache@modumktv.no

Gudmund Baustad
Gudmund BaustadLogistikk

Tlf: (47) 917 754 93
Epost: gudmundmbaustad@gmail.com

Hege Bentsen
Hege BentsenPersonal

Tlf:  (47) 909 11 757
Epost: hege@vikersund.no

Mette Ørjansen
Mette ØrjansenArrangement

Tlf: (47) 907 34 154
Epost: mette@vikersund.no

Ole Gunnar Fidjestøl
Ole Gunnar FidjestølRennleder/ Rennavvikling

Tlf: (47) 934 16 015
Epost: olegunnar.fidjestol@sb1modum.no

Ine Finsrud
Ine FinsrudSalgs- og markedssjef Flying Team Vikersund AS

Tlf (47) 918 812 07
Epost: ine@vikersund.no

Dag Kristian Moen Hæhre
Dag Kristian Moen HæhreArenaservice

Tlf: (47) 920 81 103
Epost: dagmoe41@gmail.com

Arena

Thormod R. HansenArenaproduksjon

Tlf: (47) 480 86 165

Epost: thormod.r.hansen@bygdeposten.no

Vidar HusøienArenaservice - support

Tlf: (47) 922 29 302

Epost: vidar.husoien@modumkirke.no

Espen Andre BakkeArenaservice - anlegg

Tlf:  (47) 400 13 937

Epost: espen@bakke.uk